O nas - Producent kartonów z tektury falistej - Jamar-Pak

Przejdź do treści

O nas

Jamar-Pak
polski kapitał
    Firma JAMAR-PAK s.c. powstała w 2008 r. jako firma-córka firmy P.P.H.U. Jamar. Będąc owocem połączenia doświadczeń branży opakowań oraz przetwórstwa surowców wtórnych, skupiła swoją działalność na produkcji pudeł i elementów z tektury falistej. Obie firmy w całości opierają się na polskim kapitale.
    Zebrane przez naszą firmę na przestrzeni lat doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług. Dzieki posiadanym wykrojnikom oddajemy do dyspozycji naszych klientów wzory wielu rodzajów opakowań; na zamówienie projektujemy również nowe.

    Naszymi flagowymi produktami są pudła klapowe, specjalizujemy się również w produkcji kartonów fasonowych. Naszym klientom oferujemy dwukolorowy zadruk metodą fleksograficzną oraz możliwość kaszerowania tektury.

    Od czasu pojawienia się na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma lokalnymi i ogólnokrajowymi firmami. Dostarczamy kartony zbiorcze dla czołowych producenców z kraju i Europy. Realizujemy zarówno długodystansowe zamówienia na dziesiątki tysięcy opakowań jak i krótkie serie po kilkaset opakowań pudeł.
POLITYKA EKOLOGICZNA FIRMY
_________________________________
Prowadzimy politykę ekologicznej firmy, której celem jest możliwie najefektywniejsze ograniczenie działań i procesów mających negatywny wpływ na środowisko naturalne. W jej zakresie:
- kontrolujemy emisję zanieczyszczeń
- unikamy stosowania niebezpiecznych substancji
- wdrażamy ekologiczne zarządzanie projektami
- zaopatrujemy się w materiały z certyfikatami FSC i Rainforest Alliance
- racjonalnie użytkujemy firmowe pojazdy
- oszczędzamy energię
- prowadzimy recykling oraz minimalizujemy produkcję odpadów

FSC
Rainforest Alliance
Wróć do spisu treści